Pracownia Liderów Prawa JUNIOR

2022-03-04

Pracownia Liderów Prawa to nowoczesna forma kształcenia przyszłych państwowych elit, które mogą dzięki niej czerpać z wiedzy i doświadczenia aktualnych liderów prawa, polityki oraz gospodarki. Program adresowany jest do pełnoletnich uczniów szkół ponadpodstawowych, którzy interesują się zagadnieniami z zakresu nauk prawnych, politologicznych, socjologicznych, stosunków międzynarodowych, ponadto funkcjonowania państwa.

 

Wśród prowadzących znajdują się wykładowcy najbardziej renomowanych polskich uczelni, jak również praktycy z obszaru służby publicznej, w tym ministrowie i wiceministrowie, wysocy urzędnicy państwowi odpowiadający za ważne obszary funkcjonowania państwa,
w szczególności w obszarze wymiaru sprawiedliwości.

 

Kolejne edycje Pracowni cieszą się stale rosnącą popularnością, dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom odbiorców Programu dajemy możliwość aplikowania do nowej edycji Pracowni Liderów Prawa Junior – przeznaczonej wyłącznie dla pełnoletnich uczniów szkół ponadpodstawowych.

 

Przygotowany program obejmuje cztery zjazdy szkoleniowe przeprowadzone w Warszawie, w tym Szkołę Letnią.

 

 

Największą zaletą naszego programu są spotkania z gośćmi specjalnymi, które będą, bez cienia wątpliwości, okazją do budowania konstruktywnego dyskursu. Aktywne słuchanie, z racji szybkiego tempa życia oraz masowego przekazu informacji, nabiera kluczowego znaczenia, które w znacznym stopniu wywiera wpływ na kierunek, a także efektywność zmian zachodzących wokół nas.

 

Uczestnicy projektu otrzymają certyfikat potwierdzający ukończenie przez nich programu, a wyróżniające się osoby także niepowtarzalną szansę na odbycie praktyk w Ministerstwie Sprawiedliwości, czy też w Instytucie Wymiaru Sprawiedliwości.

 

Udział w programie jest nieodpłatny.

 

 

  1. Harmonogram projektu

 

  • I połowa marca – rekrutacja do programu poprzez formularz (PLP Junior)
  • I zjazd – 9.04.2022 r.
  • II zjazd – 23.04.2022 r.
  • III zjazd – 28.05.2022 r.
  • Szkoła Letnia 27.06 – 3.07.2022 r.

 

qq online qq online qq online qq online