Rusza Akademia Komunikacji Społecznej – program IWS

2022-04-19

Już w najbliższą sobotę, 23 kwietnia, pierwszym całodniowym zjazdem rozpoczyna się tegoroczna edycja Akademii Komunikacji Społecznej – programu edukacyjnego organizowanego przez Instytut Wymiaru Sprawiedliwości. W ramach projektu kilkunastu młodych ludzi, którzy w swojej pracy zawodowej i społecznej dotykają szerokiego zagadnienia komunikacji społecznej, będzie szlifowało swoje umiejętności m. in. z zakresu redagowania tekstów, wystąpień publicznych czy też technik argumentacji. Wśród prowadzących zajęcia znajdą się znani i cenieni dziennikarze, trenerzy wystąpień publicznych, publicyści, nauczyciele akademiccy, rzecznicy prasowi czy specjaliści od public relations.

 

Pomiędzy trzema stacjonarnymi zjazdami, które odbędą się wiosną i latem bieżącego roku, każdy z uczestników programu będzie objęty indywidualnym programem tutoringowym, w ramach którego będzie korzystał z konsultacji doświadczonego eksperta, pod okiem którego zredagują pracę końcową.

 

 

Uczestnictwo w projekcie jest w całości bezpłatne, zaś uczestnicy zostali wyłonieni w toku postępowania rekrutacyjnego, w którym musieli wykazać się znajomością tematyki komunikacji społecznej oraz najnowszej historii Polski. Program adresowany jest do studentów oraz absolwentów, którzy nie ukończyli 30. roku życia.

 

 

 

qq online qq online qq online qq online