Ruszyła kolejna edycja Akademii Komunikacji Społecznej

2022-10-10

W siedzibie Centrum Analiz Strategicznych Instytutu Wymiaru Sprawiedliwości odbył się pierwszy zjazd w ramach programu edukacyjnego „Akademia Komunikacji Społecznej”.

 

Kilkunastu młodych adeptów wzięło udział w całodniowych zajęciach z komunikacji społecznej. Podczas pierwszego zjazdu w sobotę 8 października jego uczestnicy mięli okazję poznać zarówno zagadnienia teoretyczne, jak i praktyczne techniki skutecznej komunikacji społecznej.

 

Intensywny dzień szkoleniowy otworzył wykład prof. Bartłomieja Biskupa z Uniwersytetu Warszawskiego, który przedstawił słuchaczom swoiste abecadło komunikacji społecznej i strategicznej. W dalszej części dnia uczestnicy programu odbyli warsztaty ze śledztwa dziennikarskiego z red. Grzegorzem Pawelczykiem, odbyli intensywne warsztaty z Dyrektorem Gabinetu Politycznego Ministra Sprawiedliwości, zaś na koniec dnia mogli wysłuchać energicznego wystąpienia red. Jana Pospieszalskiego o prawdzie i postprawdzie w współczesnym świecie mediów.

 

W ramach Akademii odbędą się jeszcze dwa stacjonarne zjazdy w Instytucie Wymiaru Sprawiedliwości, zaś uczestnicy programu do końca roku będą współpracować z przydzielonymi im, indywidualnymi tutorami pod okiem których redagować będą swoje prace końcowe.

O szczegółach programu można przeczytać na www.komunikacja.iws.gov.pl

 

 

qq online qq online qq online qq online