Spotkanie z Ministrem Sprawiedliwości Prokuratorem Generalnym Zbigniewem Ziobro

2018-03-25

Pracownia Liderów Prawa jest programem organizowanym przez Instytut Wymiaru Sprawiedliwości pod honorowym patronatem Ministra Sprawiedliwości Prokuratora Generalnego Zbigniewa Ziobry. W ramach cyklu spotkań z ciekawym człowiekiem, odbywających się podczas weekendowych zjazdów Pracowni, z uczestnikami programu spotkał się Minister Sprawiedliwości Prokurator Generalny Zbigniew Ziobro.

 

            Podczas niedzielnego spotkania z uczestnikami Pracowni Liderów Prawa Minister Sprawiedliwości Zbigniew Ziobro mówił o swojej ścieżce kariery zawodowej oraz o studiach i działalności studenckiej. Nie zabrakło także informacji na temat aktualnie prowadzonych z Ministerstwie Sprawiedliwości pracach legislacyjnych, w tym także zmian w sądownictwie. W odpowiedzi na pytania uczestników, Minister Sprawiedliwości wyjaśniał założenia planowanej reformy prawa karnego, a także przybliżał rolę Prokuratora Generalnego w systemie prawa.

 

Minister Sprawiedliwości Prokurator Generalny Zbigniew Ziobro podkreślił także jak ważną rolą w życiu prawnika są wartości, którymi należy kierować się na każdym etapie kariery, a także wyjaśnił znaczenie troski o dobro wspólne.

qq online qq online qq online qq online