Studia podyplomowe w Central European Academy

2024-06-28

Central European Academy oferuje roczne studia podyplomowe w zakresie międzynarodowego i porównawczego ujęcia prawa dziecka oraz praw człowieka i praworządności.

 

HRRL LL.M. oraz ICCR LL.M. to roczne studia podyplomowe, odbywające się w trybie zaocznym, w ramach których istnieje możliwość ubiegania się o stypendium (w każdym semestrze są 1-2 zjazdy weekendowe w Budapeszcie, stypendium pokrywa koszty przejazdu i zakwaterowania). Studia skierowane są do osób, które mają ukończone studia magisterskie na kierunku prawo. Chętnie widziane są osoby pracujące na co dzień w instytucjach publicznych, urzędach, sądach, ministerstwach, mające do czynienia z prawami człowieka i chętne do pogłębienia swojej wiedzy w tej tematyce lub w ogóle jej zdobycia.

 

Stypendium HRRL LL.M oraz ICCR LL.M. jest dostępne w wysokości 600 000 HUF w pierwszym semestrze i 900 000 HUF w drugim semestrze dla ograniczonej liczby kandydatów, którzy zobowiążą się do pozostania w Budapeszcie na jeden pełny 3-4-dniowy program szkoleniowy na miejscu w pierwszym semestrze i dwa pełne 3-4-dniowe programy szkoleniowe na miejscu w drugim semestrze, a także na egzaminy końcowe. Stypendium obejmuje również bezpłatne materiały edukacyjne.

 

Więcej informacji na temat kursów można uzyskać pod linkami – https://jogikar.uni-miskolc.hu/iccr_llm oraz https://jogikar.uni-miskolc.hu/hrrl_llm

 

 

 

qq online qq online qq online qq online