Weź udział w prestiżowym programie Pracownia Liderów Prawa!

2018-09-23

Od 10 września do 15 października 2018 roku czekamy na Państwa zgłoszenia do kolejnej edycji elitarnego programu edukacyjnego „Pracownia Liderów Prawa”, realizowanego pod honorowym patronatem Ministra Sprawiedliwości Prokuratora Generalnego Zbigniewa Ziobry.

Pracownia Liderów Prawa to nowoczesna forma kształcenia przyszłych prawniczych elit, które dzięki niej mogą czerpać z wiedzy i doświadczenia aktualnych liderów prawa, polityki oraz gospodarki. Wśród nich znajdą Państwo między innymi wykładowców najbardziej renomowanych polskich uczelni, jak również prawników pracujących dla najlepszych polskich kancelarii oraz ekspertów zajmujących kierownicze stanowiska w największych polskich przedsiębiorstwach.

 

Kolejne edycje Pracowni cieszą się stale rosnącą popularnością, dlatego wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, podczas tej rekrutacji otwieramy możliwość aplikowania do jednego z trzech przygotowanych przez nas Programów:

 

Program Student Junior to szansa na wymarzony start dla osób rozpoczynających swoją przygodę ze studiami. Do udziału w nim zapraszamy więc studentów I, II oraz III roku.
Wypełnij formularz zgłoszeniowy: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=011f53e8e0314418808e6ebe2f674071

Program Student Senior dedykowany jest dla osób wkraczających na rynek prawniczy. Do udziału w nim zapraszamy studentów IV i V roku.
Wypełnij formularz zgłoszeniowy: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=4f711a32840741a2bde94e07727b8c0e

Program Główny adresowany jest do absolwentów prawa, aplikantów i asystentów sędziów, prokuratorów oraz przedstawicieli innych zawodów prawniczych.

Wypełnij formularz zgłoszeniowy: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=d37f903329c845a7a13b51944c2e5c7c

 

Z wyjątkowej szansy doskonalenia swoich umiejętności, jaką jest Pracownia Liderów Prawa, skorzystać mogą zarówno studenci oraz absolwenci prawa, jak i innych kierunków, o ile byłoby to uzasadnione ich zaangażowaniem we wskazanym obszarze.

Przygotowany dla Państwa program obejmuje siedem zjazdów szkoleniowych przeprowadzonych w Warszawie lub w jej okolicach, Szkołę Letnią, a także Projekt Społeczny. Udział w Pracowni jest nieodpłatny. Zapewniamy również wyżywienie oraz nocleg podczas zjazdów.

Uczestnicy projektu otrzymają certyfikat potwierdzający ukończenie przez nich programu, a wyróżniające się osoby także niepowtarzalną szansę na odbycie praktyk w Ministerstwie Sprawiedliwości, czy też w Instytucie Wymiaru Sprawiedliwości.

 

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej: www.liderzy.iws.org.pl

 

Aby być na bieżąco ze wszystkimi wiadomościami dotyczącymi rekrutacji zachęcamy także Państwa do obserwowania profili Pracowni Liderów Prawa w mediach społecznościowych:

 

Faceboook: https://www.facebook.com/liderzyprawa/
Twitter: https://twitter.com/LiderzyPrawa
Instagram: https://www.instagram.com/liderzyprawa/

qq online qq online qq online qq online